فراخوانی ...

انجمن ایرانی تاریخ
چهارمین نشست از چهارمین کنگره تاریخدانان صبح پنج شنبه در موزه بزرگ خراسان تشکیل شد. نسخه چاپی RSS
 • چهارمین نشست از چهارمین کنگره تاریخدانان صبح پنج شنبه در موزه بزرگ خراسان تشکیل شد. چهارمین نشست از چهارمین کنگره تاریخدانان صبح پنج شنبه در موزه بزرگ خراسان تشکیل شد.
  جمعه 3 آذر 1396 ساعت 12:59

  نشست صبح از روز دوم با عنوان "تاریخ، دنیای مجازی و جامعه" ساعت 8:30 تا 10:30 صبح به ریاست آقایان دکتر کاویانی پویا، دکتر عباس برومند اعلم، دکتر قدیمی قیداری برگزار شد.

  نخستین سخنرانی با عنوان "قلم اهل تاریخ و شمشیر اهل ارشاد" توسط آقای دکتر متولی حقیقی ارائه شد و پس از آن جناب آقای دکتر نادری اجمالا به "تاریخ و فرهنگ ایران اشکانی در تارنمای پارتیا" پرداختند. نشست با سخنرانی آقای دکتر مینائی در خصوص "علوم اطلاعات جغرافیایی، ارتباطی دگربار بین تاریخ و جغرافیا" ادامه یافت و جناب آقای دکتر حاجری سخنرانی با عنوان "نقش فیلم سازی در آینده تاریخ" را ارائه نمودند. خانم دکتر نیره دلیر به "الزام و امکان مفهوم سازی در حوزه علم تاریخ" اشاره داشتد و در آخرین سخنرانی این نشست آقای قشنگ از "تاریخ شفاهی، جامعه و مردم" سخن راندند و نشست با گفتگو جمع بندی در خصوص مطالب مطرح شده پایان یافت و حضار محترم سالن را برای پذیرایی و بازدید از موزه خزاسان ترک گفتند. در پایان تمامی میهمانان برای صرف ناهار از موزه به مرکز رفاهی دانشگاه فردوسی مشهد منتقل شدند.  خبر
  شماره مطلب: 4698
  دفعات دیده شده: 857 | آخرین مشاهده: 20 ساعت پیش