فراخوانی ...

انجمن ایرانی تاریخ
مهلت ارسال آثار به همایش ملی «نقد متون و کتب علوم انسانی» تا ۲۸ مهرماه تمدید شد. نسخه چاپی RSS
 • مهلت ارسال آثار به همایش ملی «نقد متون و کتب علوم انسانی» تا ۲۸ مهرماه تمدید شد. مهلت ارسال آثار به همایش ملی «نقد متون و کتب علوم انسانی» تا ۲۸ مهرماه تمدید شد.
  شنبه 15 مهر 1396 ساعت 14:19

  انجمن ایرانی تاریخ به نقل از ایبنا گزارش می دهد؛ اولین همایش ملی «نقد متون و کتب علوم انسانی» با همکاری شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی، پژوهشگاه علوم انسانی و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام برگزار می شود. مبانی نقد (مبانی نظری و اصول نقد علمی، نقد و نظریه پردازی)، روش نقد (روش شناسی نقد علمی، آداب و فرهنگ نقد) تجارب حرفه ای نقد (نقد منابع درسی، نقدهای گفتمان ساز در حوزه علوم انسانی، وضعیت نقد متون و کتب علوم انسانی، جایگاه و وضعیت نقد در ایران، موانع فرهنگی و اجتماعی نقد علمی، نقد متون درسی معروف جهانی) و چشم انداز نقد مطلوب (نقد، نوآوری و تولید علمی، اخلاق و انصاف در نقد علمی، رویکردها و راهکارهای نقد علمی و راهکارهای ارتقای سطح اثربخش نقد) از محورهای این همایش است.

  انجمن ایرانی تاریخ به نقل از ایبنا گزارش می دهد؛ اولین همایش ملی «نقد متون و کتب علوم انسانی» با همکاری شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی، پژوهشگاه علوم انسانی و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام برگزار می شود.

  مبانی نقد (مبانی نظری و اصول نقد علمی، نقد و نظریه پردازی)، روش نقد (روش شناسی نقد علمی، آداب و فرهنگ نقد) تجارب حرفه ای نقد (نقد منابع درسی، نقدهای گفتمان ساز در حوزه علوم انسانی، وضعیت نقد متون و کتب علوم انسانی، جایگاه و وضعیت نقد در ایران، موانع فرهنگی و اجتماعی نقد علمی، نقد متون درسی معروف جهانی) و چشم انداز نقد مطلوب (نقد، نوآوری و تولید علمی، اخلاق و انصاف در نقد علمی، رویکردها و راهکارهای نقد علمی و راهکارهای ارتقای سطح اثربخش نقد) از محورهای این همایش است.

  بر اساس اعلام دبیرخانه این همایش، مهلت ارسال آثار به اولین همایش ملی «نقد متون و کتب علوم انسانی» تا ۲۸ مهرماه تمدید شد. همچنین اعلام نتایج داوری آثار ۳۰ آبان ماه سال جاری خواهد بود.

  این همایش روز ۳۰ آذر امسال در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود. آخرین مهلت ارسال مقالات برای علاقه مندان به شرکت در این همایش ۱۰ مهر اعلام شده است. متقاضیان برای ثبت نام و ارسال مقالات و آثار خود باید به سایت همایش به نشانی http://conf.isc.gov.ir/rtbh۹۶ مراجعه کنند.  همایش ها
  شماره مطلب: 4619
  دفعات دیده شده: 430 | آخرین مشاهده: 4 روز پیش