فراخوانی ...

انجمن ایرانی تاریخ
برگزاری کارگاه «روش تهیه و تنظیم مقالات پژوهشی» توسط شعبه انجمن ایرانی تاریخ در اراک نسخه چاپی RSS
 • برگزاری کارگاه «روش تهیه و تنظیم مقالات پژوهشی» توسط شعبه انجمن ایرانی تاریخ در اراک
  سه‌شنبه 7 آذر 1391 ساعت 11:27

  شعبه اراک انجمن ایرانی تاریخ اقدام به برگزاری کارگاه «روش تهیه و تنظیم مقالات پژوهشی» توسط دکتر علیمحمد ولوی، استاد داشگاه الزهرا (س) در روزهای 22و 23 آذرماه 1391 در دانشگاه اراک می نماید.

  انجمن ایرانی تاریخ همزمان با برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی مورد نیاز دانشجویان و محققان رشته تاریخ در تهران، در تعدادی از شهرستان هایی که دارای شعبی فعال می باشند نیز اقدام به برگزاری کارگاه هایی می نماید. 


  برگزاری کارگاه «سکه های ایران در دوره ساسانیان» که پیش از این درخبری اطلاع رسانی شد را می توان نام برد که توسط جناب آقای دکتر شهرام جلیلیان در دانشگاه شهید چمران اهواز در تاریخ 20 آذر 1391 برگزار می شود.


  همچنین با توجه به علاقمندی و ابراز نیاز دانشجویان دوره کارشناسی ارشد دانشگاه اراک برای برگزاری کارگاه «روش تهیه  و تنظیم مقالات پژوهشی»، شعبه انجمن ایرانی تاریخ در این استان اقدام به برگزاری کارگاهی دو روزه با این عنوان کرده است.  آقای دکترعلیمحمد ولوی، استاد روش شناسی دانشگاه الزهرا (س) به عنوان مدرس این کارگاه، به تدریس شیوه ها و اسلوب صحیح نگارش مقاله علمی خواهند پرداخت. این کارگاه در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 22 و23 آذرماه سال جاری در دانشگاه اراک برگزار می شود.


  علاقه مندان جهت ثبت نام و آگاهی از هزینه ثبت نام و محل و ساعت تشکیل کارگاه با جناب آقای دکتر مجید حاجی بابایی، نماینده انجمن در استان اراک با شماره تلفن 09125239083 تماس حاصل فرمایند.
  کارگاه ها
  شماره مطلب: 1083
  دفعات دیده شده: 2208 | آخرین مشاهده: 9 ساعت پیش